Zveme vás na cyklus šesti skupinových tréninků stolního tenisu vedených trenérem licence B.

19.07.2020

Pozvánky sportovní

Přečteno: 1131

Poslední dvě volná místa na příměstském táboře zaměřeném na stolní tenis

TTC Praha pořádá závěrem srpna příměstský tábor zaměřený na stolní tenis, který se koná v Ďáblicích a na který jsou volná poslední dvě volná místa.

09.07.2020

Přečteno: 1030

Rozvolněná omezení platná po 1. červenci

Začínají letní prázdniny a s nimi přichází poměrně zásadní rozvolnění omezení kvůli pandemii koronaviru.

30.06.2020

Informace

Přečteno: 1023

Vítězi posledních finálových turnajů se stali Toužimská a Juppa

Včera byl zakončen 6. ročník Velké ceny CST Ďáblice finálovými turnaji nejmladšího a staršího žactva, jejichž vítězi se stali Rozálie Toužimská z TSM Kladno a Jáchym Juppa ze Slovanu Bohnice.

28.06.2020

Reportáže - sport

Přečteno: 1014

Vítězem finálového turnaje TOP 16 dorostu se stal Tomáš Jablončík

Včera se konal odložený finálový turnaj TOP 16 dorostu, jehož vítězem se stal Tomáš Jablončík, který tak vyhrál v dvouhrách dorostu celý 6. ročník.

14.06.2020

Přečteno: 1137

Vítězem včerejšího Senior Cupu Ďáblice se stal Václav Hampl

Včera se konal už dvanáctý Senior Cup Ďáblice, na kterém se sešlo devět hráčů a v kterém porazil ve finále Václav Hampl Václava Fifernu 3:1.

05.06.2020

Přečteno: 1041

Vítězi Jarního turnaje mládeže se stali Toužimská R., Kůsová a dvakrát Krojidlo

Šestý turnaj, kterým bylo odložený Jarní turnaj, rozhodl o pořadí hráčů, podle kterého budou probíhat nominace do finálových turnajů TOP 16. Vítězi tohoto turnaje se stali Rozálie Toužimská (NŽ), Adéla Kůsová (MŽ) a Jan Krojidlo (SŽ a dorost).