Centrum Ďáblice

Dnes je pátek 29.03.2024

Reportáže - sport

Vítězi posledních finálových turnajů se stali Toužimská a Juppa

Včera byl zakončen 6. ročník Velké ceny CST Ďáblice finálovými turnaji nejmladšího a staršího žactva, jejichž vítězi se stali Rozálie Toužimská z TSM Kladno a Jáchym Juppa ze Slovanu Bohnice.

Miloslav Fuček

28.06.2020

Přečteno: 1014

Komentářů: 0

Vítězem finálového turnaje TOP 16 dorostu se stal Tomáš Jablončík

Včera se konal odložený finálový turnaj TOP 16 dorostu, jehož vítězem se stal Tomáš Jablončík, který tak vyhrál v dvouhrách dorostu celý 6. ročník.

14.06.2020

Přečteno: 1137

Vítězem včerejšího Senior Cupu Ďáblice se stal Václav Hampl

Včera se konal už dvanáctý Senior Cup Ďáblice, na kterém se sešlo devět hráčů a v kterém porazil ve finále Václav Hampl Václava Fifernu 3:1.

05.06.2020

Přečteno: 1041

Vítězi Jarního turnaje mládeže se stali Toužimská R., Kůsová a dvakrát Krojidlo

Šestý turnaj, kterým bylo odložený Jarní turnaj, rozhodl o pořadí hráčů, podle kterého budou probíhat nominace do finálových turnajů TOP 16. Vítězi tohoto turnaje se stali Rozálie Toužimská (NŽ), Adéla Kůsová (MŽ) a Jan Krojidlo (SŽ a dorost).

31.05.2020

Přečteno: 1035

Odložený Aprílový turnaj mládeže včera obnovil na dva měsíce přerušenou sezónu

Včerejší Aprílový turnaj vyhráli Rozálie Toužimská, Adéla Kůsová a dvojnásobně Tomáš Jablončík.