Centrum Ďáblice

Dnes je čtvrtek 28.03.2024

I tento týden můžete přijít na turnaj čtyřher stolního tenisu

Jarní prázdniny pokračují pro druhou půlku Prahy a tak vás zveme na Jarní turnaj čtyřher 2.

Miloslav Fuček

12.02.2018

Pozvánky sportovní

Přečteno: 1518

Komentářů: 0

Jaký byl první turnus příměstských táborů?

Dnes skončil posledním pátým dnem první turnus příměstského tábora zaměřeného na stolní tenis. Jaký byl jeho průběh.

30.07.2017

Archiv

Přečteno: 1514

Dnes začíná druhý turnus příměstského tábora zaměřeného na stolní tenis

V Centru stolního tenisu Ďáblice začíná dnes druhý turnus příměstského tábora zaměřený na stolní tenis, který pořádá TTC Praha.

21.08.2017

Archiv

Přečteno: 1497

Víkend ve znamení propagace

O uplynulém víkendu jsme propagovali nábory do oddílů TTC Praha a Centrum stolního tenisu Ďáblice hned na třech místech.

13.09.2017

Informace

Přečteno: 1491

Tečka za stolnětenisovou sezónou

Tečku za letošní stolnětenisouvou sezónou udělal rodinný turnaj, kterého se zúčastnilo osm dvoučlenných rodinných týmů.

17.06.2017

Archiv

Přečteno: 1488

Třetí ročník Velké ceny CST Ďáblice byl zakončen finálovým turnajem TOP 16

V sobotu byl zakončen 3. ročník Velké ceny Centra stolního tenisu Ďáblice finálovým turnajem TOP 16, kterého se ve všech věkových kategoriích zúčastnilo celkem 45 hráčů.