Centrum Ďáblice

Dnes je pátek 14.06.2024

Pozvánka na Jarní turnaj mládeže

S ohledem na pandemii koronaviru budou platit omezení vyžadovaná usnesením vlády ČR č. 490 a 493 z 30. 4. 2020. Vyžadována je rouška, kterou nemusí mít právě hrající hráči v hracím prostoru. V ostatních částech Centra stolního tenisu je potřeba mít roušku a snažit se dodržovat minimální odstupy 2 m. Šatny a sprchy jsou otevřeny s omezeními (max. 3 osoby v šatně, max. 1 osoba ve sprše), na WC se může vstupovat pouze jednotlivě, v roušce a před odchodem je třeba si umýt a vydezinfikovat ruce. V šatně se smí hráč zrdžovat pouze nezbytnou dobu. Proto používání šaten nedoporučujeme (alespoň klukům) a doporučujeme stejný režimm převlékání v hale, jako byl na Aprílovém turnaji. U děvčat, kterých je méně, je situace jednodušší, přesto ale nedoporučujeme sprchování a při použití skříňky si radši věci zabalte do igelitové tašky.

 

Bufet na baru bude fungovat, ale k prodeji budou pouze balené potraviny a balené pití. Budete-li chtít kafe či čaj, můžete jej dostat v uzavřeném kelímku. Konzumace jídla či pití na baru nebo v jeho bezprostředním okolí (do 2 m) není povolena. Sortiměnt bude stejný, jako byl před pandemií, s výjímkou toustů. Kávu či čaj vám dáme do uzavřeného kelímku.

 

Zrušeny byly čtyhry, pořadí uvedené na www stránce je již konečné - počítají se tři nejlepší výsledky ze čtyř turnajů, na kterých se čtyřhry hrály.

 

Na turnaj se už můžete v tuto chvíli přihlašovat v kalendáři akcí. Pořadatel si vyhrazuje právo při účasti 32 hráčů v kategorii do této kategorie již nepřijímat hráče předem nepřihlášené.Přidání komentáře k článku Pozvánka na Jarní turnaj mládežeNadpis:


Autor:


Email:


Komentář:
Kontrolní součin: jedenáct krát pět =Provozuje TJ Stolní tenis Praha z.s., vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2016
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.