Centrum Ďáblice

Dnes je pátek 24.05.2024

Pozvánka na 7. ročník Velké ceny Ďáblic mládeže

Miloslav Fuček

2020-08-24

Pozvánky sportovní

Přečteno: 1085

Komentářů: 0


Zveme vás na Velkou cenu Ďáblic, která je úvodním turnajem 7. ročníku Velké ceny Centra stolního tenisu Ďáblice.


Velká cena Ďáblic se letos koná už 19. září 2020. Hrajeme opět v Centru stolního tenisu Ďáblice, Kokořínská 204/28, Praha 8 – Ďáblice. Turnaj proněhne v tradičních kategoriích a časech – dopoledne od 9.00 hodin (prezence do 8.30 hodin) katgorie nejmladšího žactva a společně kategorie staršího žactva a dorostu. Odpoledne od 15.00 hodin (prezence do 14.30 hodin) kategorie mladšího žactva.

 

Startovné je 150,-- Kč pro předem přihlášené. Ostatní bez předchozího přihlášení 200,-- Kč, přičemž př velkém počtu účastníků v dané kategorii nemají garantováno přijetí do turnaje. Přihlášky přes internet přes kalendář akcí na www.pinecvpraze.cz/kalendar.php. Povinností přihlašujícího je si zkontrolovat, zda se jméno přihlášeného zobrazilo v seznamu přihlášených. Častou chybou bývá, že vyplníte pouze jméno hráče, ale nezadáte číslo kategorie (nejmladší žactvo = 1, mladší žactvo = 2, starší žactvo = 3, dorost = 4) a přihláška se potom nezaznamená.

 

Novinkou jsou od tohoto ročníku žebříčky na systému ELOST.CZ, díky nimž mohou i noví zájemci o turnaj mít srovnání, jakou mají turnaje úroveň. Není nutno nové hráče hledat na okresních žebříčcích a pokud soutěže nehrají a nebo nemají ELO, tak jim po prvním turnaji vytvoříme tzv. Pesudoelo. Současně nemusíte řešit žebříček při přechodu do vyšší kategorie.

 

Těšíme se na vaši účast. Bude-li účast v kategoriích staršího žactva a dorostu velká, budeme zvažovat o některého z dalších turnajů ostamostatnění těchto kategorií.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článkuZpět


Provozuje TJ Stolní tenis Praha z.s., vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2016
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.