Centrum Ďáblice

Dnes je pátek 24.05.2024

Pozvánka na Jarní turnaj

Miloslav Fuček

2019-02-19

Pozvánky sportovní

Přečteno: 1221

Komentářů: 0


Zveme vás na Jarní turnaj stolního tenisu mládeže, který je pátým turnajem ze série 5. ročníku Velké ceny Centra stolního tenisu Ďáblice.


Jarní turnaj se koná v sobotu 9. 3. 2019. Dopolední kategorie nejmladšího a staršího žactva a dorostu jsou od 9.00 hodin, přičemž prezence končí v 8.30 hodin. Odpolední kategorie mladšího žactva je od 15.00 hodin a prezence končí v 14.45 hodin (pokud bude turnaj v časovém skluzu, bude přiměřeně prodloužena).

 

Startovné je 120,-- Kč pro předem přihlášené hráče a 150,-- Kč pro předem nepřihlášené hráče. Za předem přihlášeného hráče se považuje hráč, který je zobrazen na seznamu přihlášených hráčů u daného turnaje, nebo který se přihlásil emailem. Upozorňujeme na nutnost si zkontrolovat zda v seznamu jste, bez ohledu na to, jakou hlášku po přihlášení obdržíte.

 

Přihlašování na turnaj je v kalendáři akcí, kde najdete po kliknutí na vybraný turnaj a odkaz Přihlášení veškeré pokyny, které stačí pouze pozorně číst. V kalendáři akcí najdete pro jednotlivé turnaje i podrobné propozice.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článkuZpět


Provozuje TJ Stolní tenis Praha z.s., vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2016
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.