Centrum Ďáblice

Dnes je pátek 24.05.2024

Klub Správňáci v Ďáblicích má prvních pět členů

Miloslav Fuček

2018-02-24

Informace

Přečteno: 1571

Komentářů: 0


Klub Správňáci, který vyhlásil nábor před dvěma týdny, má už prvních pět členů. Jde o klub, který působí ve spolku Ďáblové Praha v pražských Ďáblicích.


Klub Správňáci získal na sobotních akcích, pořádaných Ďábly Praha v Centru Ďáblice pro veřejnost prvních pět členů. Ti budou nyní informováni emailem o všech akcích Ďáblů Praha, pod které Správňáci spadají. Zatím při současné členské základně jsou všechny akce pro veřejnost, ale členové klubu mají padeátiprocentní slevu na startovném (max. 50,-- Kč) a zajištěnu informovanost emailem.

 

Jak se ukazuje, informovanost o akcích je problém. Počet účastníků se pohybuje od jednoho do šesti a každému se na akcí líbí. Ale např. účinnost posílání letáčků na základní školy je děsivá. Na 200 rozeslaných letáčků na dvacet základních škol (poštovné činí 400,-- Kč před zdražením) je bilance jeden účastník. Další účastník zpravidla chodí na základě informace v Ďáblickém zpravodaji a nebo si informaci najde jinde na internetu.

 

Nově vznikající klub Správňáci má tento problém řešit. Členství v něm se vám zaplatí už při účasti na jedné akci za rok, při účasti na dvou a více akcích už ušetříte. Máte-li o členství zájem, napište na email prihlaska(zavináč)dablovepraha.cz a pošlou vám přihlášku.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článkuZpět


Provozuje TJ Stolní tenis Praha z.s., vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2016
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.