Centrum Ďáblice

Dnes je pátek 14.06.2024

Přivítejme nový rok Novoročním turnajem čtyřher

Miloslav Fuček

2017-12-29

Pozvánky sportovní

Přečteno: 1352

Komentářů: 0


Zveme vás na Novoroční turnaj čtyřher, který je již příští týden ve středu.


Na Vánoční turnaj čtyřher, který byl ve středu, navazuje ve středu 3. ledna 2018 Novoroční turnaj čtyřher.

Čtyřhry jsou ve stolním tenisu poměrně specifická discplína. Někdo je má radši, než dvouhry, někdo se jim zase naopak vyhýbá. Včera sem přilákaly i oba vítěze, kteří konstatovali, že přišli hlavně kvůli tomu, že turnajů čtyřher je málo, většina pořadatelů pořádá turnaje jenom ve dvouhrách.

Vánoční turnaj byl vzácně vyrovnaný. S vyjímkou vítězů, kteří neztratili ani set (což jsme ale čekali podle jejich ELO a podle soutěží, kteréj hrají(KP2 a OP1). Ostatní dvojice mezi sebou sváděly vyrovnané boje a i když nebyly přímo "kolotoče", tak byly dvě dvojičky, které měly stejný počet bodů a mezi nimiž rozhodoval vzájemný zápas.

Přijďte tedy po prvním turnaji v roce 2018 dvouher, který pořádá PinecAréna hned v úterý i na čtyřhry ve středu. Další turnaj čtyřher je myslím v nedohlednu, nyní využíváme volní středy, protože soutěže pražského přeboru začínají až od 8. ledna 2018. Těšíme se na vás a doufáme, že se sejde opět aspoň osm dvojic :)

Turnaj je šancí i pro středně pokročilé až pokročilé rekerační hráče. Středeční úroveň (s výjimkou vítězů) byla od KP3 (pražská 5. třída) níže až po rekreační úroveň.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článkuZpět


Provozuje TJ Stolní tenis Praha z.s., vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2016
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.