Centrum Ďáblice

Dnes je pátek 14.06.2024

Desátý ročník podnikového turnaje ČSÚ v Ďáblicích

Miloslav Fuček

2017-12-11

Reportáže - sport

Přečteno: 1408

Komentářů: 0


V pátek u nás proběhl desátý ročník podnikového turnaje Českého statistického úřadu ve stolním tenisu. Hrajete stolní tenis i u vás. Nechcete u nás udělat podobnou podnikovou akci? Rádi bychom vám s ní pomohli.


„První dva ročníky tohoto tradičního podnikového turnaje zaměstnanců Českého statistického úřadu se konaly v Cípu. Dalších pět ročníků se hrálo v Centru zábavy Karlín, které bylo předchůdcem dnešního Centra stolního tenisu Ďáblice. Po jeho uzavření se konal jeden ročník v PinecAréně na Třebešíně a loni a letos se hrálo v Centru stolního tenisu Ďáblice“, rekapituluje historii tohoto turnaje jeho hlavní pořadatel Luboš Votoček.

 

Turnaje se letos zúčastnilo 40 hráčů a hrál se v kategoriích A a B, vždy smíšené čtyřhry. V silnější kategorii A vyhráli František Traxler s Šárkolu Holečkovou.

 


Pět hodin super atmosféry si užili všichni hráči, kteří odcházeli z turnaje spokojeni. A už se těší, až k nám dorazí za rok na 11. ročník. Centrum stolního tenisu je ideálním místem pro takovéto podnikové turnaje. K dispozici tu je sedm stolů. Zájemcům, kteří by si netroufli na organizaci, bychom s organizací podnikového turnaje samozřejmě pomohli, jsme schopni pro vás udělat organizaci turnaje na klíč. Máte-li o podobnou akci pro váš podnik zájem, volejte na telefon 603 451 965. Ideálním dnem je pátek, ale lze využít třeba i úterý, kdy je v Centru stolního tenisu nejvolněji a konají se zde pouze večerní turnaje PinecArény.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článkuZpět


Provozuje TJ Stolní tenis Praha z.s., vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2016
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.