Centrum Ďáblice

Dnes je čtvrtek 28.03.2024

Reportáže - sport

Vítězem Senior Cupu Ďáblice 3 se stal ve čtvrtek Petr Komínek

Devět hráčů seniorského věku se sešlo ve čtvrtek na turnaji Senior Cup Ďáblice 3.

Miloslav Fuček

26.04.2019

Přečteno: 1223

Komentářů: 0

Výsledky Jarního turnaje mládeže

Výsledky Jarního turnaje mládeže, který se hrál 9. 3. 2019, jsou zpracovány. Přinášíme krátkou reportáž z tohoto turnaje.

20.03.2019

Přečteno: 1208

Grand Prix CST Ďáblice zahájila prvním turnajem

Série turnajů dvouher stolního tenisu pro veřejnost Grand Prix CST Ďáblice pro rekreační hráče a hráče okresní úrovně s ELO max. do 1.100 zahájila úvodním turnajem, kterého se zúčastnilo sedm hráčů.

13.01.2019

Přečteno: 1347

Vyrovnaný Šach Ping vyhrál Zdeněk Stránský

Dvanáct hráčů se sešlo na dnešním Šach Pingu, který byl hodně vyrovnaný. Bojovalo se s polední přestávkou téměř osm hodin.

15.12.2018

Přečteno: 1290

Velká cena Ďáblic ve stolním tenisu mládeže s rekordní účastí

Sobotní zahajovací turnaj 5. ročníku série turnajů Velká ceny CST Ďáblice měl rekordní účast 36 hráčů, z nichž pět startovalo ve dvou kategoriích.

22.10.2018

Přečteno: 1300

Stolnětenisovou sezónu zakončily finálové turnaje mládeže

Dnes byla zakončena finálovým turnajem TOP 16 nejmladšího žactva stolnětenisová sezóna v Centru Ďáblice.

23.06.2018

Přečteno: 1330

Aprílový turnaj mládeže s rekordní účastí

Aprílový turnaj ve stolním tenisu mládeže měl rekordní účast a navzdory letnímu počasí a pro dost lidí prodlouženému víkendu se sešlo rekordních 39 hráčů. Vítězství si tentokrát ve dvouhrách odnesli Martin Jandus, Tomáš Garček a Adam Košacký.