Server sjednocuje všechny aktivity konané v Centru Ďáblice - sokolovně Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice. Na serveru spolupracují TTC Praha - oddíl stolního tenisu, Ďáblové Praha, z.s., TJ Stolní tenis Praha, z.s. a Internet mládeži z.s.

Centrum stolního tenisu Ďáblice
Oddíl mládeže TTC Praha
Magazín TTC Praha

Vítězem Velké ceny Ďáblic se stal Kristián Skůček

Letos druhou akcí Ďáblů Praha byly závody RC modelů aut pro děti - Velká cena Ďáblic.

Miloslav Fuček

20.03.2017

Archiv

Přečteno: 764

Komentářů: 0

Ples fotbalistů opět v sokolovně

V pátek 17. března se konal opět po roce v sokolovně ples fotbalistů. Přišlo přes tři sta účastníků a ples se skvěle vydařil.

19.03.2017

Archiv

Přečteno: 870

Novinky z příprav Plesu stolních tenistů

Přípravy na Ples stolních tenistů jsou v plném proudu. Zajímá vás, co je nového?

06.03.2017

Archiv

Přečteno: 646

Vítězem Velké ceny Ďáblic mlašího žactva se stal Martin Šíp

Včera se hrál v Centru stolního tenisu Ďáblice v této sezóně již třetí turnaj Grand Prix mládeže, pořádaný Pražským svazem stolního tenisu. O poháry zde bojovali mladší žáci a žákyně.

05.03.2017

Archiv

Přečteno: 697

Vernisáž spolku Parkán v sokolovně se vydařila

Ve středu 1. března 2017 proběhla v Centru Ďáblice – sokolovně vernisáž spolku Parkán, které se zúčastnilo několik desítek lidí, převážně dětí a rodičů z ďáblické základní školy.