Centrum Ďáblice

Dnes je úterý 25.06.2019





Jakub Makara vítězstvím v TOP 16 vybojoval celkové třetí místo

Miloslav Fuček

2019-05-18

Reportáže - sport

Přečteno: 51

Komentářů: 0


S výjimkou vítěze turnaje Jakuba Makary, který neztratil v turnaji ani set, byly boje mezi ostatními hráči v turnaji dvouher stolního tenisu mladšího žactva velice vyrovnané, o čemž svědčí dva „kolotoče“ při rovnosti bodů.


Protože se ve finálovém turnaji nakonec sešlo pouze deset hráčů místo původně plánovaných šestnácti, hrálo se systémem každý s každým. Tím pádem každý odehrál devět dvouher stejně, jako by tomu bylo, kdyby byl hráčů plný počet 16.

 

Makara – Makarová 3:0(8,6,10), Curtis – Kolářová 0:3(-5,-6,-5), Kolář – Valentová 0:3(-9,-5,-9), Kuhnel – Chvátal 0:3(-11,-11,-10), Kůsová – Jirásek 3:2(-8,8,8,-14,5),

Makarová – Jirásek 3:2(-8,9,8,-10,6), Chvátal – Kůsová 0:3(-5,-7,-5), Valentová – Kuhnel 3:0(6,4,11), Kolářová – Kolář 3:0(9,3,2), Makara – Curtis 3:0(6,3,5),

Curtis – Makarová 0:3(-8,-6,-3), Kolář – Makara 0:3(-3,-5,-9), Kuhnel – Kolářová 0:3(-1,-6,-5), Kůsová – Valentová 1:3(9,-6,-5,-9), Jirásek – Chvátal 3:0(2,1,5),

Makarová – Chvátal 3:1(-5,2,6,4), Valentová – Jirásek 3:0(9,4,7), Kolářová – Kůsová 6:0(5,9,9), Makara – Kuhnel 3:0(2,1,2), Curtis – Kolář 1:3(5,-6,-7,-5),

Kolář – Makarová 0:3(-7,-10,-4), Kuhnel – Curtis 1:3(11,-7,-7,-7), Kůsová – Makara 0:3(-8,-6,-6), Jirásek – Kolářová 0:3(-3,-7,-4), Chvátal – Valemtová 0:3(-5,-6,-4),

Makarová – Valentová 3:1(9,-7,9,11), Kolářová – Chvátal 3:0(2,4,5), Makara – Jirásek 3:0(1,7,3), Curtis – Kůsová 1:3(-7,-8,7,-0), Kolář – Kuhnel 3:0(4,5,6),

Kuhnel – Makarová 0:3(-7,-3,-5), Kůsová – Kolář 3:0(11,10,8), Jirásek – Curtis 3:0(9,7,4), Chvátal – Makara 0:3(-4,-2,-3), Valentová – Kolářová 3:2(10,-9,-8,12,8),

Makarová – Kolářová 2:3(-7,12,13,-9,-9), Makara – Valentová 3:0(3,7,8), Chrtis – Chvátal 3:2(9,10,-10,-7,11), Kolář – Jirásek 1:3(-10,7,-3,-7), Kuhnel – Kůsová 0:3(-5,-4,-3),

Kůsová – Makarová 3:1(-10,3,8,4), Jirásek – Kuhnel 3:0(5,9,8), Chvátal – Kolář 3:2(-8,-12,6,7,14), Valentová – Curtis 3:0(3,8,2), Kolářová – Makara 0:3(-5,-12,-3)

 

Pořadí dvouher

1. Jakub Makara – STC Slaný, 2. Tereza Makarová – STC Slaný, 3. Linda Kolářová – TJ Sokol Český Brod, 4. Klára Valentová – TJ Sokol Český Brod, 5. Adéla Kůsová – TJ Sokol Všetaty, 6. Pavel Jirásek – Kotlářka, 7. Denis Kolář – TJ Sokol Český Brod, 8. Hubert Chvátal – Slovan Bohnice, 9. Samuel Floyd Curtis – STC Slaný, 10. Lukáš Kuhnel – TTC Klánovice

 

Konečné pořadí dvouher 5. ročníku Velké ceny CST Ďáblice

1. Linda Kolářová – TJ Sokol Český Brod 11.500, 2. Klára Valentová – TJ Sokol Český Brod 10.900, 3. Jakub Makara – STC Slaný 10.400, 4. Adéla Kůsová – TJ Sokol Všetaty 8.800, 5. Tomáš Jablončík – TJ Sokol Všetaty 8.600, 6. Samuel Floyd Curtis – STC Slaný 6.800, 7. Josef Kahoun – Sokol Louňovice p. Blaníkem 6.700, 8. Lucie Bartoníčková – TJ Sokol Všetaty 6.200, 9. Tereza Makarová – STC Slaný 4.900, 10. Lukáš Kuhnel – TTC Klánovice 4.100, 11. Hubert Chvátal – Slovan Bohnice 4.001, 12. Marek Přibyl – TJ Sokol Všetaty 3.700, 13. Vít Kasner – STC Slaný 3.600, 14. Lukáš Elicer – STC Slaný 3.300, 15. Pavel Jirásek – Kotlářka 1.500, 16. Denis Kolář – TJ Sokol Český Brod 2.700, 17. Van Long Hořínek – SK Vršovice 2.300, 18. Pavel Plíšek – ST Slaný 2.000, 19. Matěj Kulíšek – TJ Sokol Všetaty 1.500, 20. Adam Kabát – SK Vršovice 1.300, 21. Martin Bradáček – TTC Praha 1.200, 22. - 23. Alexandr Průcha – TTC Praha a Veith Anh Le – SK Vršovice oba 1.100, 24. Michaela Krutilková – TTC Praha 500, 25. Vilém Chmelík – TTC Praha 1

 

Konečné pořadí čtyřher 5. ročníku Velké ceny CST Ďáblice

1. - 2. Linda Kolářová a Klára Valentová – obě TJ Sokol Český Brod obě 9.600, 3. Adéla Kůsová – TJ Sokol Všetaty 8.700, 4. - 5. Tomáš Jablončík a Lucie Bartoníčkova (oba TJ Sokol Všetaty) oba 8.600, 6. Jakub Makara – STC Slaný 7.600, 7. Samuel Floyd Curtys – STC Slaný 6.801, 8. Marek Přibyl - TJ Sokol Všetaty 5.200, 9. - 10. Lukáš Elicer a Vít Kasner – oba STC Slaný oba 4.000, 11.Tereza Makarová – STC Slaný 3.700, 12. Hubert Chvátal – Slovan Bohnice 3.601, 13. Pavel Plíšek – ST Benešov 1.900, 14. Pavel Jirásek – Kotlářka 1.800, 15. - 18. Martin Bradáček – TTC Praha, Van Long Hořínek – SK Vršovice, Matěj Kulíšek – TJ Sokol Všetaty a Denis Kolář – TJ Sokol Český Brod všichni 1.700, 19. až 20. Adam Kabát a Vieth Anh Le – oba SK Vršovice oba 1.600, 21. Michaela Krutílková – TTC Praha 1.400, 22. - 23. Alexandr Průcha a Vilém Chmelík – oba TTC Praha oba 1.300

 

Josef Kahoun – Sokol Louňovice p. Blaníkem s 9.800 body byl na základě bodu 20. propozic turnaje vyřazen z pořadí, protože si včas nedomluvil převzetí ceny za původně 3. místo. Pořadí za ním se o jedno místo posunulo.

 

Poslední finálový turnaj TOP 16 bude patřit nejmladšímu žactvu a bude se hrát 8. 6. 2019. Zatím je na něj přihlášeno devět hráčů, zbylí mají čas do 30. 5. 2019. Po tomto termínu budou povoláni náhradníci a v případě potřeby vypsány divoké karty, aby se docílilo počtu 16 hráčů.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku



Zpět


Provozuje TJ Stolní tenis Praha z.s., vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2016
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.