Dnes je pátek 29.03.2024

Miloslav Fuček

Email: m1.fucek(Z)fucek.cz

Vítězi Velké ceny Ďáblic se stali Šubert, Kůsová, Valentová a Kubíček

Ve včerejším úvodním turnaji 6. ročníku Velké ceny CST Ďáblice se sešlo ve čtyřech kategoriích celkem 35 hráčů, z nich pět startovalo ve dvou kategoriích.

20.10.2019

Reportáže - sport

Přečteno: 1124

Komentářů: 0

Víkendové ligové dvoukolo stolního tenisu

O nadcházejícím víkendu hraje TTC Praha Story TLRS doma důležitá 3. ligy mužů stolního tenisu.

09.10.2019

Pozvánky sportovní

Přečteno: 956

TTC Praha Story TLRS – TTC Elizza Praha B

Zveme vás na utkání 2. kola Českého poháru stolního tenisu. Přijďte podpořit A tým TTC Praha.

30.09.2019

Přečteno: 1003

Oddíl mládeže TTC Praha provádí nábor nových členů

Oddíl mládeže TTC Praha - oddílu stolního tenisu, který trénuje v Centru Ďáblice, Kokořínská 204/28 pořádá v průběhu září a začátku října 2019 nábor nových členů.

26.09.2019

Přečteno: 1162

Pozvánka na Velkou cenu Ďáblic mládeže

Zveme vás na zahajovací turnaj 6. ročníku Velké ceny CST Ďáblice, kterým je Velká cena Ďáblic.

16.09.2019

Přečteno: 1043

Pozvánka na Senior Cup Ďáblice 5

Zveme vás na již pátý turnaj ve stolním tenisu pro seniory v Ďáblicích.

13.09.2019

Přečteno: 1128

Vítězi Rodinného turnaje družstev se stali Kubíčkovi

Rodinný turnaj dvougeneračních družstev je tradiční tečkou za sezónou turnajů pro mládeže, které pořádá TTC Praha. Tentokrát suverénně zvítězili Kubíčkovi.

15.06.2019

Přečteno: 1373

Pozvánka na příměstský tábor zaměřený na stolní tenis – letní tréninkové soustředění

V závěru srpna pořádáme pro děti příměstský internetový tábor zaměřený na stolní tenis – letní tréninkové soustředění. Tato akce je otevřena i pro veřejnost – nečleny oddílu.

12.06.2019

Přečteno: 1321

Pozvánka na turnaj rodinných dvougeneračních družstev

Zveme vás na již tradiční turnaj rodinných dvougeneračních družstev na závěr sezóny.

11.06.2019

Přečteno: 1307

Lukáš Martinek vybojoval vítězstvím v TOP 16 i celkové vítězství ve Velké ceně CST Ďáblice

Lukáš Martinek dokázal včera využít nepřítomnosti Lukáše Elicera a Terezy Makarové čímž se smazal jejich bodový náskok a vítězstvím ve finálovém turnaji si vybojoval celkové vítězství v dvouhrách v 5. ročníku Velké ceny CST Ďáblice.